Privaatsuspoliitika

Konfidentsiaalsuspoliitika

Internetipood filler.ee tagab klientide ja kasutajate konfidentsiaalsete isikuandmete kaitset. Lähtuvalt sellest oleme välja töötanud käesoleva konfidentsiaalsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad klientide isikuandmete kogumist, kasutamist, töötlemist, avaldamist ja edastamist. Meie tegevus Internetis on vastavuses Eesti Vabariigi seadusandlusega ja kõikide Euroopa Liidu õigusaktidega.

Isikuandmete kogumine ja töötlemine

Isikuandmed – on andmed, mida filler.ee kogub eesmärgiga klienti identifitseerida ja vajadusel temaga ühendust saada.

Isikuandmete kogumine toimub kliendi nõusolekul kontaktandmete (sh kliendi nime, telefoninumbri, e-posti aadressi, elukoha aadressi tellitud toodete kohaletoimetamiseks) edastamisel meie kodulehel.

Teie poolt sisestatud ja meile edastatud isikuandmeid kasutame ja töötleme üksnes selleks, et võtta vajadusel teiega ühendust või sõlmida toodete ostu-müügilepingu.   

Filler.ee ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud allpool loetletud juhtudel:

a)      Klientide isikuandmed, mis on vajalikud tellitud toodete üleandmiseks, edastatakse kullerteenust osutavale ettevõttele.

b)      Internetipoe filler.ee partneriks pangalingiga tasumise ja kaardimaksete vastuvõtmise alal on Paysera. Ostu sooritamisel meie internetipoes nõustub ostja, et Paysera ettevõte töötleb tema isikuandmeid sellisel viisil ja sellises ulatuses, mis on vajalikud antud teenuse osutamiseks.

Kasutajal on õigus nõuda igal ajal oma isikuandmete muutmist, uuendamist või kustutamist.

Kogutud isikuandmete abil saame me edastada klientidele meie poolt pakutavate toodetega seotud uudiseid, samuti infot erinevate kampaaniate ja eelseisvate sündmuste kohta. Klient, kes ei soovi saada meie turundusliku sisuga postitusi, võib igal hetkel sellest loobuda, kirjutades meile e-postile

Isikuandmete kaitse

Filler.ee rakendab klientide isikuandmete kaitsmiseks kõike vajalikke ennetusmeetmeid (sh administratiivseid, tehnilisi ja füüsilisi meetmeid). Kõik klientide poolt edastatud andmed töödeldakse kui konfidentsiaalset infot. Juurdepääs klientide isikuandmete juurde nende muutmiseks ja töötlemiseks on üksnes selleks volitatud isikul.  

Kasutaja õigused

Kõigil kasutajatel on õigus saada teada, milliseid andmeid on meil nende kohta olemas. Teil on õigus oma isikuandmeid muuta, parandada või nõuda nende kustutamist. Oma andmete muutmiseks või kustutamise nõude esitamiseks tuleb võtta meiega ühendust allolevatel kontaktidel.

Andmed küpsiste kohta

Veebileht filler.ee kasutab küpsiseid. Küpsised - on väike tekstifail, mida brauser salvestab automaatselt kasutaja poolt kasutatavasse seadmesse. Küpsiseid kasutatakse selleks, et koguda infot, kuidas klient veebilehte kasutab, et tagada temale veelgi mugavamat veebilehe kasutamist. Loetakse, et iga meie veebilehe kasutaja nõustub küpsiste kasutamisega, kui tema brauseri seadmetes on taoliste failide kasutamine lubatud. Kasutaja võib kustutada ja/või blokeerida tema seadmetesse salvestatud küpsiseid, muutes vastavaid seadmeid oma interneti-brauseris. Ilma küpsisteta ei pruugi veebileht töötada korrektselt ja/või osa tema funktsioonidest võib olla kasutajale kättesaamatu. 

Kontaktandmed

Kui teil tekivad küsimused seoses konfidentsiaalsuspoliitika järgimise, konfidentsiaalsuspoliitika tingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda oma seaduslikku õigust, siis võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@filler.ee või telefonil +372 5566 5555.